دربارهٔ ما

About Us
وب‌سایت «گفتار معمار» که در ابتدا با عنوان «نقل قول معمار» فعالیتش را آغاز کرد با هدف ایجاد یک بایگانی منسجم از گفتار و سخنان معماران برجستهٔ ایرانی و غیر ایرانی راه اندازی شده است. در این وب‌سایت تلاش خواهیم کرد نکات مهم و قابل تأمل سخنان معماران را در قالب مطالبی مختصر ثبت و منتشر کنیم. ما همواره تلاش کرده‌ایم تا به‌دور از تعصبات شخصی و با حفظ امانت‌داری به گسترهٔ وسیع دیدگاه‌های جاری در حوزهٔ معماری و نمایندگان هر یک از دیدگاه‌ها توجه کنیم تا مخاطبان بتوانند آزادانه در مورد هریک از مطالب و یا اختلاف‌ها و تضادهای احتمالی میان دیدگاه‌ها بحث و نتیجه‌گیری کنند. بنا بر این «گفتار معمار» مروج خط فکری خاصی نیست و به نحله‌ای مشخص وابستگی ندارد.

در گفتار معمار تلاش خواهیم کرد گفتگوهایی اختصاصی با معماران حال حاضر ترتیب و حاصل آن را به شکل اختصاصی و مفصل از طریق همین رسانه و رسانه‌های وابسته در اختیار عموم معماران و دانشجویان و علاقه‌مندان به معماری قرار دهیم.

گردانندگان وب‌سایت گفتار معمار اهمیت زیادی برای ارتباط با مخاطبان از طریق شبکه‌های اجتماعی قائل‌اند. پس می‌توانید با دنبال کردن ما در اینستاگرام یا تلگرام از تازه‌ترین اطلاعات قرار گرفته در این وب‌سایت باخبر شوید. نظرات خود را از طریق برگهٔ «تماس با ما» یا شبکه‌های اجتماعی به ما برسانید.

تاریخ تأسیس گفتار معمار

مهرماه سال ۱۳۹۵

مؤسس و سردبیر گفتار معمار

مهدی محمدی

توجه

مطالبی که در وب‌سایت «گفتار معمار» و حساب‌های رسمی آن در شبکه‌های اجتماعی منعکس می‌شود ارتباطی با عقاید و نظرات گردانندگان این مجموعه ندارد.